تبلیغات
بیداری اندیشه - حكایت سیزدهم : سیّد بن طاووس
ما بیداریم و پروژه بیداری ادامه دارد We are awake& WAKEUP PROJECT still runing
سیّد معظم مذكور طاب ثراه در كتاب (فرج الهموم فى معرفة نهج الحلال والحرام من النجوم ) فرمود: به تحقیق كه درك كردم در زمان خود جماعتى را كه ذكر مى كردند كه ایشان ، مشاهده نمودند مهدى را صلوات اللّه علیه و در میان ایشان بود كسانى كه حامل شده بودند از جانب آن حضرت رقعه ها و عریضه ها را كه عرضه شده بود بر آن جناب و از این جمله است خبرى كه صدق آن را دانستم و آن چنان است كه خبر داد مرا كسى كه اذن نداده است كه نام او را ببرم ؛ پس ذكر نمود كه : (او خداى تعالى مساءلت كرده بود كه بر او تفضّل نماید به مشاهده نمودن حضرت مهدى علیها السلام را.) پس در خواب دید كه او مشاهده خواهد نمود آن جناب را در وقتى كه او را اشاره نمودند به آن وقت .
گفت : چون آن وقت رسید او در مشهد مطهّر مولاى ما، موسى بن جعفر علیهما السلام بود. پس شنید آوازى را كه شناخته بود آن را پیش از آن وقت و او مشغول بود به زیارت مولاى ما، حضرت جواد علیه السلام . پس سائل مذكور، خود را نگاه داشت از مزاحمت كردن آن جناب و داخل شد در حرم منوّر و ایستاد در نزد پاهاى ضریح مقدّس مولاى ما، حضرت كاظم علیه السلام . پس بیرون آمد آنكه معتقد بود كه اوست مهدى صلوات اللّه علیه و با او بود رفیقى و این شخص مشاهده نمود آن جناب را و تكلّم نكرد با او به جهت وجوب تاءدیب در حضور مقدس آن جناب .


برچسب ها: امام مهدی(عج)، صاحب الزمان(ج)،
نگارش در تاریخ دوشنبه 20 خرداد 1392 توسط پدرام پرتوفرد | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی هرگونه برداشت یا كپی برداری از مطالب بدون اطلاع به مدیریت یا ذكر منبع حق الناس تلقی میشود.

قالب وبلاگ
JavaScript Codes